Fotbal · Červená Voda 421, Červená Voda

Sport a relax
Červená Voda
7 míst
Co tu najdete
Červená Voda v číslech
Srovnání krajů a okresů →4× fotbalové hřiště1× multifunkční sportovní hala1× tenisový kurt
Počty vycházejí z katalogu ŽijFit; hřiště a kurty z veřejných rejstříků sportovišť a údajů provozovatelů. Obyvatelé: Wikidata (ČSÚ).
Sport a relax – Červená Voda v kostce
Sportoviště v areálech: Fotbalové hřiště (4), Multifunkční sportovní hala (1), Tenisový kurt (1).
Nejčastější vybavení a služby: Venkovní (3), Ubytování (1), Wellness zóna (1), Tělocvična (1), V přírodě (1).
Nejblíž v okolí: Orličky (1 místo, 5 km), Čenkovice (6 míst, 5 km), Písařov (2 místa, 5 km), Králíky (20 míst, 5 km), Janoušov (1 místo, 7 km), Štíty (9 míst, 8 km).
Na 10 000 obyvatel (2 954 obyvatel celkem) tu připadá 23,7 míst, průměr Česka je 32. V celém okrese Ústí nad Orlicí je 500 míst.
Sport a relax – Červená Voda: kolik je tu míst?
V katalogu ŽijFit je 7 míst, mimo jiné Fotbalové hřiště Červená Voda FC Jiskra 2008, Hřiště Červená Voda 1 a Hřiště Červená Voda 2.
Sport a relax – kam jinam v okolí obce Červená Voda?
Nejblíž: Orličky (1 místo, 5 km), Čenkovice (6 míst, 5 km), Písařov (2 místa, 5 km), Králíky (20 míst, 5 km).
Všechna místa
Seznam míst
Fotbal · Červená Voda
Fotbal · Červená Voda
Sportovní haly · Červená Voda 777, Červená Voda
Wellness hotely · Horní Orlice 70, Červená Voda
Fotbal · Červená Voda
Tenis · Červená Voda



