okres Semily

Atletika

5 míst

Další aktivity ve skupině Outdoor – okres Semily

Atletika – okres Semily v kostce

Sportoviště v areálech: Atletický stadion bez sektorů (2), Závodní trať (1). Povrchy: mlat / štěrk (1), umělý povrch (1).

Nejčastější vybavení a služby: Venkovní (4), Umělý povrch (2), Turnaje a akce (1).

Na 10 000 obyvatel (72 631 obyvatel celkem) tu připadá 0,7 míst, průměr Česka je 1,1.

Atletika – okres Semily: kolik je tu míst?

V katalogu ŽijFit je 5 míst: Dráhy a stadiony pro atletiku, Dráhy a stadiony pro atletiku AC Turnov, Hasičské hřiště, Atletický ovál Jesenný a Sportovní hřiště Jizerská, Semily.

Atletika – okres Semily: venku, nebo pod střechou?

Všechna místa, u kterých to víme, jsou venkovní (4 místa) – počítejte s počasím a sezónou.

Atletika – okres Semily: jaké jsou tu povrchy?

Podle evidence sportovišť: mlat / štěrk (1), umělý povrch (1). Ve výpisu můžete filtrovat podle povrchu.

Atletika – okres Semily: v katalogu ŽijFit je 5 míst. Chybí tu něco nebo je údaj zastaralý? U každého místa můžete navrhnout opravu, nové místo přidáte tady.

Atletika: tipy, ceny a časté otázky