
okres Jihlava
Fotbal
94 míst
Seznam míst
Fotbal · Školní 728, Luka nad Jihlavou
Fitness centra, Fotbal, Bojové sporty, Víceúčelová hřiště, Sportovní haly, Stadiony · Okružní 4628/2, Jihlava
Tenis, Fotbal, Basketbal, Stolní tenis · Sokolovská 122c, Jihlava
Fotbal, Víceúčelová hřiště · Náměstí Míru 575/40, Batelov
Fotbal · Kozlov 139, Kozlov
Fotbal · Hybrálec, Hybrálec
Fotbal · J. Hory, Třešť
Fotbal · Kostelec
Fotbal · Antonínův Důl, Jihlava
Fotbal · Bítovčice 131, Bítovčice
Fotbal · Černíč 10, Černíč
Fotbal · Dušejov, Dušejov
Fotbal · Cejle 27, Cejle
Fotbal · Zahradní, Polná
Fotbal · Jamné, Jamné
Fotbal · Kamenice
Fotbal · Kamenice 535, Kamenice
Fotbal podle města – okres Jihlava
Další aktivity ve skupině Míčové a halové sporty – okres Jihlava
Fotbal – okres Jihlava v kostce
Sportoviště v areálech: Fotbalové hřiště (93). Povrchy: přírodní tráva (41), umělý povrch (3), umělá tráva (2).
Nejčastější vybavení a služby: Venkovní (77), V přírodě (37), Umělý povrch (7), Šatny a sprchy (3), Osvětlení (3), Tělocvična (2), Antuka (2), Online rezervace (1).
Na 10 000 obyvatel (118 465 obyvatel celkem) tu připadá 7,9 míst, průměr Česka je 6,6.
Fotbal – okres Jihlava: kolik je tu míst?
V katalogu ŽijFit je 94 míst, mimo jiné Fotbalové hřiště hlavní + tréninkové Cejle, SK BUWOL METAL z.s. a SK Jihlava. Ověřené údaje (podle webu místa, od provozovatele nebo návštěvníků) mají 4 místa.
Fotbal – okres Jihlava: venku, nebo pod střechou?
Všechna místa, u kterých to víme, jsou venkovní (77 míst) – počítejte s počasím a sezónou.
Fotbal – okres Jihlava: jaké jsou tu povrchy?
Podle evidence sportovišť: přírodní tráva (41), umělý povrch (3), umělá tráva (2). Ve výpisu můžete filtrovat podle povrchu.
Fotbal – okres Jihlava: v katalogu ŽijFit je 94 míst. Ověřených (podle webu místa, provozovatelem nebo návštěvníky) je 4. Nejvíc jich je v obcích: Jihlava (18), Hybrálec (4) a Kamenice (4). Chybí tu něco nebo je údaj zastaralý? U každého místa můžete navrhnout opravu, nové místo přidáte tady.


