Golf, Fitness centra, Tenis, Squash, Badminton, Beach volejbal, Lezecké stěny, Stolní tenis · Lipno nad Vltavou 998, Lipno nad Vltavou

okres Český Krumlov
Stolní tenis
19 míst
Seznam míst
Fotbal, Volejbal, Stolní tenis, Nohejbal, Ostatní sportoviště · Bělidlo 69, Kaplice
Stolní tenis · Budějovická 148, Velešín
Fotbal, Atletika, Volejbal, Stolní tenis, Víceúčelová hřiště · 5. května, Český Krumlov
Stolní tenis, Víceúčelová hřiště · Bohdalovice
Tenis, Fotbal, Minigolf, Volejbal, Stolní tenis, Beach volejbal · Lipno nad Vltavou
Tenis, Stolní tenis · Lipno nad Vltavou
Stolní tenis, Víceúčelová hřiště · Český Krumlov
Stolní tenis · Linecká, Český Krumlov
Stolní tenis · Na Vyhlídce, Kaplice
Stolní tenis · Urbinská, Český Krumlov
Workoutová hřiště, Stolní tenis · Linecká, Český Krumlov
Fotbal, Workoutová hřiště, Stolní tenis, Beach volejbal · Šumavská, Český Krumlov
Další aktivity ve skupině Raketové sporty – okres Český Krumlov
Stolní tenis – okres Český Krumlov v kostce
Sportoviště v areálech: Venkovní stůl na stolní tenis (18), Herna stolního tenisu (2). Povrchy: palubovka (1), umělý povrch (1).
Nejčastější vybavení a služby: Venkovní (17), Umělý povrch (4), Dětský koutek (2), Krytý prostor (2), V přírodě (2), Občerstvení (1), Ubytování (1), Wellness zóna (1).
Na 10 000 obyvatel (61 655 obyvatel celkem) tu připadá 3,1 míst, průměr Česka je 0,9.
Stolní tenis – okres Český Krumlov: kolik je tu míst?
V katalogu ŽijFit je 19 míst, mimo jiné Amenity Sport Arena, Spartak Kaplice a Sportovní hala Jihostroj Velešín. Ověřené údaje (podle webu místa, od provozovatele nebo návštěvníků) mají 2 místa.
Stolní tenis – okres Český Krumlov: venku, nebo pod střechou?
Krytých jsou 2 místa, venkovních 17 míst – v zimě a za deště se vyplatí kryté.
Stolní tenis – okres Český Krumlov: jaké jsou tu povrchy?
Podle evidence sportovišť: palubovka (1), umělý povrch (1). Ve výpisu můžete filtrovat podle povrchu.
Stolní tenis – okres Český Krumlov: v katalogu ŽijFit je 19 míst. Ověřených (podle webu místa, provozovatelem nebo návštěvníky) je 2. Krytých je 2, venkovních 17. Nejvíc jich je v obcích: Český Krumlov (6), Kaplice (4) a Lipno nad Vltavou (3). Chybí tu něco nebo je údaj zastaralý? U každého místa můžete navrhnout opravu, nové místo přidáte tady.




